Život je skvělý a ještě lepší je v Multicaře M25 :-))30.duben 2005

14. prosince 2008 v 13:54 | David |  Všeobecně
Je tomu už nějakých pár let co můj báječný přítel a kamarád Patrik vstoupil do svazku manželského. Jeho vyvolenou se stala, překrásná, vždy usměvavá a veselá dívka Irenka, se kterou výše jmenovaný byl asi 5 let ve vřelém vztahu plném lásky a porozumnění.

Svatba tohoto nádherného páru byla jasným pokračováním jejich vztahu a oficiálním uzavřením i před národem, který v nich dostal pevný stavební kámen při budování hodnot naší společnosti.

Vše bylo naplánováno, řekl bych, až nadpozemsky skvěle. Už jenom datum 30.dubna bylo vybráno s velkým citem, rozkvétá veškerá příroda ale i jako vzpomínka na velkého člověka, který před šedesáti lety padl hrdinnou smrtí v troskách Velké říše.

Myslím že je třeba říci, že jsme všichni, přátele Patrika a Irenky, čekali jako jeden muž na velký okamžik jejich života podrtžený silným datem z historie.

Podle všeho bylo k plánování přistoupeno s velkou profesionalitou. A i výběr významných osob, které se na svatbě velkou měrou podílely byl perfektní a tyto budou navždy zapsány do análů dějin tučným písmem. Těmito osobami se stali: Vážený občan a příležitostný vypravěč Petr Ž. a mé skromné já, velký cestovatel a obchodník David V. Ano, byli jsme oba vyvolení vyšší mocí a jako svědci jsme zpečetili vztah Ireny a Patrika. Je to všechno jako z Wágnerových velkých děl, ze kterých čiší velikost doby.

Děj celého tohoto, řekl bych, dramatu byl velice složitý. Bylo v něm spousta zvratů i krásných chvil.
Začněme ránem 30. dubna. Schválně nechci zmiňovat den minulý, neboť se odehrál jako rozlučkový se spoustou lahodných nápojů, tím pádem mně neslouží paměť a vlastně nevím, co bych napsal.
Ráno 30. dubna bylo trochu hektické. Už kolem osmé ranní se u mě doma stavil ženich Patrik se svátečním šatem. Podle starogermánských tradic se o ženicha postarají jeho nejbližší kamárádi a pomohou mu s koupelí a holením, pak do šatů, učesat ho a navonět. Toto samé určitě prožívala jeho nastávající, ale u toho jsem nebyl a nemohu o tomto podat svědectví.

Po ženichovi přijel Petr Ž. se svým krásným vozem Ford Transit, který je pro svatbu jako stvořený. Všichni jsme byli již před naším domem a zdobili jsme moje auto. Náhodou se svým Favoritem přijel i můj soused Ivan, který si s námi dal rád panáka lahodné vodky a popřál mnoho štěstí. Štěstí jemu samému ale chybělo, což později vysvětlím.
Petrův Ford byl ještě neumytý, tak jsme s Petrem zajeli do myčky, kde se odehrala první část tohoto dramatu.
Nevím jak se to mohlo stát, ale přisuzuji to těžko pochopitelným paranormálním jevům, které později zkusím srozumitelně popsat. Ford Transit je jako takový velice vysoký vůz, který se vejde do myčky tak akorát. Ale pokud je vůz vybaven střešním nosičem a ten se nesundá tak je zaděláno na pořádný problém. Ano a my jsme ten nosič nesundali, přitom jsme o něm věděli. Po vjetí do myčky se rozběhl mycí program, vše se zdálo být v pořádku. Kartáče myly naše dveře a v tu chvíli se ozvala rána a auto celé popojelo dozadu.Petr byl zaražen a jen hlasitě přepočítal peníze na účtu a doufal, že budou stačit na zaplacení škody. Kartáče se stále točily a my nemohli z auta ven. Tu se projevila skvělá volba vozu, kde jsme přelezli sedačky směrem vzad a vystoupili zadnímy vraty. Pohled při vystupování na nás byl asi zvláštní. Vystoupili jsme svátečně oblečení z auta, které tomu nenasvědčovalo. Naštěstí bylo vše do půl hodiny vyřešeno, ale tato půlhodina nám už chyběla v přesném naplánování.

Od myčky jsme jeli rychle pro ženicha ke mě domů. Při odjíždění od domu, kdy jsme jeli za nevěstou se stala další věc, která po myčce celou situaci dále hrotila a dramtizovala. Petr snad ve spěchu nebo omámen věcmi nevysvětlitelnými nacouval do Škody Favorit souseda Ivana a promáčkl mu blatník a celkově poškodil jeho krásný zánovní vůz. Byla to těžká chvíle, ale Petr je rozhodný muž a dal za stěrač svoji vizitku a pokračovali jsme městem pro Patrikovu vyvolenou.

U domu nevěsty panoval chaos. Snažil jsem se nazdobit auto, ale nedařilo se mě to. Čas šel neuprosně dál. Bylo to nervy drásající.
Zdobení aut: podle gestikulace Petra Č. je vidět,že atmosféra byla vypjatá. Zády k nám je maminka nevěsty ve zlatem vykládaném šatu s brokáty.

Ale pak jako by se vše zpomalilo a svět se rozzářil. Všichni zvolali: "Nevěsta bude vycházet!! Nevěsta jde ven!!! Koukejte nevěsta!!"
Ano dočkali jsme se. Patrikovi se tou krásou rozklepala kolena a nevěděl jsem jestli neomdlí.
Irena stála ve dveřích a pevným krokem vyrazila vpřed. Hned nás všechny jasně upozornila, že to bude ona, kdo bude mít otěže manželství pevně v rukou. Suveréně vyplivla žvýkačku, aniž by se pohoršila. Bylo to jasné gesto.
Zde je vidět nevěsta s plným úsměvem a radostí, že se vdává

Rychle na obřad!! Všichni jsme naskákali do vozů a za hlasitého troubení jsme dorazili na radnici.
Tam nás čekali další hosté. Všichni maváli svatebčanům na pozdrav.
V obřadní síni po bezchybném a bravurním projevu oddávajícího si řekli za jásotu davů novomanželé své ANO a jeli jsme se najíst a řádně to oslavit.
Vážnost celé situace podtrhuje vojenský atašé. Irenka s ním zasvěceně hovoří o pozicích našeho dělostřelectva v Haliči. Ataše ji ujistil, že postupujeme a do vánoc vojna skončí naším vítězstvím.

Hostina byla u rodičů nevěsty. Ale i tam měl Petr Ž. svojí chvilku a rozlil tam kávu a vynikající omáčku. Pro Petra to byl asi zvláštní den. Dalo se to těžko vysvětlit, až po čase se vše ukázalo.
Na svatbě, ale i po obřadu doma u nevěsty rodičů se pohybovala nenápadná paní v černém šatu. Vypadala jako sudička, která nechce přisoudit nic pěkného. Mračila se a nemluvila. Šel z ní strach a její přítomnost naháněla husí kůži. Myslím, že tady vznikly trable v myčce a to, že soused měl rozbité auto a to, že Petr rozlil omáčku. Ona se do našeho Petra vtělila. Petr to po letech přiznal, že pokaždé, když se něco stalo tak se necítil ve své kůži a jako by ho někdo vedl a našeptával. Naštěstí Petr je ostřílený mazák a vyhnal tuto bytost z těla ven litry alkoholu.
Zde je vyfoceno médium. Po shlédnutí fotky je nutné navštívit kostel a tam třikrát přeříkat otčenáš nebo tři dny být totálně namol

Další věc, co toto jen dokazuje, se stala vlastně hned při focení novomanželů v nádherné scenérii parku Slatiňany. Novomanželé stály u ohrady s koňmi a jeden z těchto koňů se náhle poplašil a letěl k Patrikovi, kde mu okousal rukáv u košile. Paní v černém se jen ušklíbla. Bylo jasné, že její médium se vtělilo i do němé tváře,kterou nahnala proti novomanželům.
Kůň stojící za novomanželi je již v klidu. Médium ho opustilo.

Dnes jsou tomu už tři roky a manželství Irenky a Patrika jen kvete. Přineslo jim krásnou holčičku Viktorii, která jim dělá jen radost. Přejme jim hodně štěstí, ať se jim vše daří a mají se krásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patrik Patrik | Web | 14. prosince 2008 v 17:05 | Reagovat

Mohu potvrdit, že se jedná o čistou pravdu, od začátku do konce:-)))

2 Petr Ž. Petr Ž. | 15. prosince 2008 v 14:40 | Reagovat

Je vidět Davide V,že dobrý vypravěč nejsem jenom já.Při čtení tvého článku jsem si připadal,jak kdyby ten osudný den byl dnes. Jen doufám,že paní v černém mě nebude dále provázet v mém životě.

3 David V. David V. | Web | 15. prosince 2008 v 15:04 | Reagovat

Petře Ž. sdílím s tebou tvé obavy. Sám se bojím, aby do mne Médium nevstoupilo. Proto piji větší množství alkoholu a zatím se mě daří atakům Média odolávat. Bůh s těmi co nepijou!!!!

4 Patrik Patrik | 15. prosince 2008 v 15:15 | Reagovat

to s tím pitím má bejt nějaká provokace na moji osobu???napíšu o tobě článek, že budeš chodit kanálama:-))))

5 David V. David V. | Web | 15. prosince 2008 v 15:20 | Reagovat

Patriku měl by ses nad sebou zamyslet a jít do nejbližšího obchodu koupit láhev i obyčejného alkoholu a rychle jí cestou domů vypít, nebo se přestěhovat do kostela. Jen tak máš šanci bránit se útokům Média

6 David V. David V. | Web | 15. prosince 2008 v 15:22 | Reagovat

I Petr Ž. měl namále. Naštěstí Médium z těla vyhnal. Ale to neznamená, že se do něj nevrátí, proto pije dál.

7 Patrik Patrik | 15. prosince 2008 v 18:26 | Reagovat

Já do sebe instaluju medium pouze v podobě hovězího bifteku:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.