Život je skvělý a ještě lepší je v Multicaře M25 :-))Život je takovej a ....

8. prosince 2008 v 18:29 | David |  Všeobecně
No tak nevím jestli to mám zvřejnit nebo ne. Ale jo, moji nejbližší mě už znaj a těm co mě neznaj se aspoň představím. Már rád kvalitní tvrdej alkohol např. skotskou nebo brandy a k tomu italský auta.
Vím že to nejde moc dohromady, italský auta a skotská. Třeba kdybych měl Jaguar tak ten ke skotský jde nebo kdybych holdoval nějakým vínům to zas jde k Itálii ale poňáč- (vypujčené slovo od známého tímto ho zdravím) to Pán Bůh takhle chtěl tak ten můj svět prostě takhle zaonačil.

Tenhle článek, přiznám se, je výplodem několika panáků Hennessy V.S cognac což je luxusní brandy (rozumněj vinný destilát) z Francie. Velice dobře se to pije a člověk má potom psavou tak že píše. Na internetu jsem našel článek o vzniku této dobroty tak se samozřejmě podělím. Tak čtěte přátelé!!!
Takhle to výpadá

Richard Hennessy, bývalý žoldnéř ve službách francozského krále, se r. 1765 usadil v městě Cognac a začal zde obchodovat s lihovinami. Jeho syn James Hennessy rozšířil rodinný podnik o výrobu brandy. Dnes vládne společnosti James Hennessy and Co. již osmá generace rodiny Hennessyů. Rodinné tradice jsou udržovány i jinak. Aby byla zachována stejná kvalita koňaku, je při jeho výrobě nesmírně důležitá práce vrchního míchače (franc. maître de chai , angl. master blender). V r. 1800 se jím ve společnosti Hennessy stal Jean Fillioux a dnes tuto pozici zastává jeho prapraprapravnuk. V r. 1971 se společnost spojila s Moët et Chandon a v r. 1987 s módním domem Louis Vuitton, čímž vznikl největší obchod s luxusním zbožím na světě LVMH.

Zajímavý co? Ještě líp to chutná než se to čte.
A jak jsem k ní přišel??
Přítelkyně dostala v práci dárek a dala mě ho ke konzumaci a šla k hairdresser. Ta bude mít radost až se vrátí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.